RALEIGH

Raleigh assembling lineNėra labai daug kompanijų kurios galėtų pasakyti, kad gyvuoja ilgiau negu bet kuris žmogus gyvenantis žemėje. Viskam prasidėjus Anglijoje, Nottingham`e 1887 metais, viena iš daugelio kompanijų tai pasakyti galėtų.
Mes vis dar sukuriame šimtus dviračių kiekvienais metais, nuo Jūsų pirmo dviračio iki Jūsų greičiausio dviračio. Daugiau nei 125 metų patirtis gaminant geriausius dviračius aplink, be to viena iš didžiausių dviračių aksesuarų platintoja Didžiojoje Britanijoje, nėra abejonių, jog Raleigh yra populiariausias dviračių prekinis ženklas ten.
Faktas tas, kad Raleigh vieninteliai įtraukti į UK's Superbrands sąrašą. O tai jau kažką reiškia. Entuziastai gali sutikti garsųjį Raleigh prekinį ženklą daugiau nei 100 pasaulio šalių. Visi turbūt prisimena jų pirmąjį Raleigh? Jau 125 metus Raleigh gamina rinkoje pirmaujančius dviračius. Visada yra galimybė, kad tu važinėjai Raleigh dviračiu kai buvai jaunesnis – ir gali būti, kad vis dar važinėji.

Mes buvome garsūs dėl išvaizdžių vaikiškų dviračių tokių kaip, Burner, Grifter bei Chopper ir pažangiausių paaugliškų dviračių tokiu kaip Lizard ir Activator.
Dabar, mūsų gaminių plėtrą ir vystymą užtikrina inžinieriai ir dizaineriai pritaikydami, novatoriškus sprendimus ir, kad kiekvienam Raleigh dviračiui būtų skiriamas ypatingas dėmesys kokybei ir dėmesys detalėms.
Raleigh UK šiuo metu yra Raleigh Group įmonių grupės dalis kartu su keletu kitų dukterinių įmonių. Licenciniai susitarimai ir partnerystės apimančios visą pasaulį užtikrina, kad Raleigh dviračiai visada liks dviračių rinkos priekyje.

Raleigh factory

Raleigh and lion