UAB „JW Trade“ pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba dviračiais, dalimis ir aksesuarais, prekių ženklų atstovavimas ir jų pardavimų vystymas. Įmonė, turėdama išskirtinius ryšius ir kontaktus su dviračių gamintojais, gali patiekti dviračius pagal individualius užsakovo pageidavimus ir technines specifikacijas.

UAB „JW Trade“ įkurta glaudžiai ir ilgą laiką su dviračių prekyba, gamyba ir tiekimu susijusių profesionalų, kurie gerai pažįsta dviračių rinką, prekybos ypatumus ir rinkos dalyvius. Įmonė su kiekvienu klientu ieško bendrų ir abipusiai naudingų susitarimų ir bendradarbiavimo galimybių.

Šiuo metu UAB „JW Trade“ atstovauja CUBE, Merida, Arkus & Romet, UNIBIKE, AZIMUT, Raleigh, Geobike, Diamondback BMX, Karbon, Score, Puky dviračių prekinių ženklams, o taip pat gali pasiūlyti kitų gamintojų dviračius. CUBE, Merida, Arkus & Romet, UNIBIKE, Raleigh, Diamondback BMX, Geobike ir Karbon – gerai žinomi ir Europoje, ir visame pasaulyje dviračių gamintojai. Jie projektuoja ir gamina kokybiškus dviračius, kurie atitinka visus ES saugumo ir patikimumo reikalavimus ir normas.

Svarbi įmonei veikla yra dviračių atsarginių dalių ir aksesuarų tiekimas. Platus kokybiškų detalių asortimentas ir konkurencingos kainos leidžia mums sparčiai augti ir būti svarbiais dalių tiekėjais. Klientai pasiūlyme visada ras įdomių pozicijų ir specialių pasiūlymų bei tokių pasaulyje gerai žinomų gamintojų prekių, kaip UVEX, SR Suntour, Schwalbe, ODI, OKO, Thule, Abus, Jagwire, UNO, Sigma Sport, Reelight, Selle Royal, Shimano, RockShox, Connex, Crosso, Elite, NECO, BETO, VP, SKS Germany, Elite, Continental, Dieffe, Polar, RaceOne, Simpla, Sram ir kitus.

Jei Jūs dar nesate mūsų klientas, tačiau domina bendradarbiavimas, maloniai prašome susisiеkti su mumis!

Įmonės duomenys:

UAB „JW Trade“
Radviliškio g. 49
LT- 76371, Šiauliai
Lietuva

Įmonės kodas: 302709067
PVM kodas: LT100006582517

Tel. +370 604 18102
E-mail: info@jwtrade.lt
www.jwtrade.lt